החלפת צילינדר – עושים רק עם המנעולנים המובחרים!

 

חייג עכשיו 0544-755-244

צילינדר הוא החלק הפנימי של הדלת אשר יוצר את המנעול. החלפת צילינדר נדרשת לעיתים קרובות, כאשר רוצים לשדרג את המנעול לצילינדר מתקדם ומוגן יותר, כאשר ישנה בעיה במנעול, כאשר יש חשש לפריצה, ועוד. חברת המנעולנים המובחרים מבצעת עבורכם החלפת צילינדר בכל סוגי הדלתות ולכל מטרה, במקצועיות גובהה וביעילות מושלמת.

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר היא תהליך פשוט יחסית, וישנם אפילו אנשים אשר מבצעים אותו לבד, עם זאת, אם אתם מעוניינים בצילינדר איכותי אשר מותקן היטב, ובהגנה מפני תקלות ובעיות בהמשך, אל תנסו לעבוד לבד – הביאו מנעולן או חברת מנעים מקצועית על מנת לבצע החלפת צילינדר על הצד הטוב ביותר. החלפת צילינדר כוללת פירוק של הצילינדר הישן מתוך הדלת, על כל חלקיו, ולאחר מכן התקנה של צילינדר חדש. לאחר ההחלפה חשוב מאד לוודא שהצילינדר החדש מותקן בצורה טובה ושהמנעול פועל. הסדיקה פשוטה – פשוט מכניסים מפתח מתאים לחור המנעול ובודקים האם הנעילה והפתיחה של הדלת נעשות היטב. החלפת צילינדר היא פעולה שאורכת מספר דקות בלבד, אך לעיתים קרובות היא חשובה מאד, במיוחד אם היא נעשית במטרה לייעל את ההגנה ל הבית, ולשדרג את המנעול ממנעול רגיל למנעול משוכלל יותר.

המנעולנים המובחרים

אם אתם צריכים שירות של החלפת צילינדר במנעול הבית שלכם או בכל מנעול אחר, אתם צריכים את השירות המקצועי של המנעולנים המובחרים. חברת המנעולנים המובחרים מעניקה שירותי מנעולנות בכל רחבי הארץ, ומבצעת עבורכם את כל סוגי העבודות הקשורות למנעולים, החל בהחלפת צילינדר ועד פריצת מנעולים, החל בשכפול מפתחות ועד להתקנת מנעולים חדשים. חברת המנעולנים המובחרים זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, על מנת שתוכלו לקבל שירות מקצועי בכל מצב של תקלה, בכל שעה משעות היום והלילה. עם השירות של המנעולנים המובחרים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את העבודה המקצועית והטובה ביותר, ושהצילינדר החדש שאתם מחליפים יהיה איכותי ומותקן בצורה המקצועית ביותר.

צריכים החלפת צילינדר במנעול הביתי? הזמינו עוד היום את השירות המקצועי של המנעולנים המובחרים!

חייג עכשיו 0544-755-244

Call Now Button