אחת העבודות הכי מדויקות ועדינות שנדרשים מנעולנים לבצע היא כיוון דלת. איך אפשר לדעת שהדלת שלכם זקוקה לכיוון?

 

  • נגררת על הרצפה – עם הזמן ובעיקר בגלל שימוש רב, הדלת יכולה לשקוע על הצירים שלה.

  • נעילה קשה – אם הנעילה פתאום הופכת לקשה ואתם נאלצים לשחק עם הידית, כנראה שיש תזוזה של מילימטר לפחות על ציר הדלת, מה שמונע נעילה חלקה.

חייג עכשיו 0544-755-244

מה עושים? 

במצב כזה חייבים להוציא את הדלת מהצירים שלה ולכוון אותה מחדש כך שהיא תעמוד יציב כמו גם שהיא תינעל כמו שצריך. למען משימה זו, חשוב להזמין מנעולן איכותי שמנוסה בעבודת כיוון דלתות. חשוב לעשות זאת כאשר מדובר בפלדלת. כאשר מדובר בדלת עץ רגילה בבית, עשו זאת לבד, היא הרבה יותר קלה ופשוטה לכיוון. אבל אל תנסו זאת עם פלדת. היא כבדה יותר והיא גם הרבה יותר מורכבת. לא אחת אנשים ניסו לעשות זאת, ומצאו את עצמם מרותקים לבית עד שיבוא מנעולן כי הם לא הצליחו להחזיר אותה למקום.

לא תמיד צריך להחליף צלינדר

 

לפעמים נעילה קשה או דלת שאינה ננעלת, נגרמת בגלל תקלה בצלינדר כן שאין במצב כזה צורך באיזון דלתות. לפעמים קורה ההפך.  בכל אופן, לאחר הזמנת המנעולן, אל תשאירו אותו לבד. לאחר שהוא יעשה את כיוון הדלת, הוא יבדוק אם היא ננעלת כמו שצריך. הנעילה חלקה? במצב כזה אין כל צורך להחליף צלינדר. אבל מנעולן לא הוגן בכלל לא יתייחס לאיזון הדלת, שהיא עבודה קלה בשבילו, אלא יגרום לכם לקנות צלינדר חדש ולשלם שלא לצורך. אם צפיתם באחד הפרקים שעסקו בנושא מנעולנים בתכנית יצאת צדיק, בוודאי ראיתם  איך שיטה זו עובדת. ע"י השגחת העבודה של המנעולן, אפל להימנע מעבודה בעיניים בקלות רבה.

החלפת צירים

לפעמים כל מה שצריך לעשות הוא לכוון את הדלת מחדש על הצירים שלה. מדובר בעבודה פשוטה שנמשכת כמה דקות. יחד עם זאת, אי טיפול בתקלה בזמן יכול לגרום לשבר בציר ולכן יהיה צורך להחליף גם את צירי הדלת. לא מדובר בעניין יקר אבל יש לקחת זאת בחשבון ולהבין שעדיף לטפל בתקלה כמה שיותר מוקדם.

טיפ: אם לאחד איזון הדלת גיליתם שהבעיה היא גם בצלינדר ללא צל של ספק, חשוב להזמין צילינדר כמה שיותר איכותי על מנת שהוא יחזיק כמה שיותר זמן. אחרת הזול יהיה היקר.

חייג עכשיו 0544-755-244

Call Now Button