אל דאגה. זה קורה לכולם. עוזבים את האוטו שננעל אוטומטית לאחר מספר דקות, כאשר המפתח נותר בפנים. במרבית המקרים, מצב זה קורה בדיוק כשאתה באמצע הסידורים, כך שמדובר בסיטואציה לא ממש נוחה, בלשון המעטה. אז מה עושים? מנעולן רכב!

חייג עכשיו 0544-755-244

ברוך הבא לחברת המנעולים המובילים.

אצלנו המנעולנים מספקים שירותים מיידים, בין אם מדובר בהחלפת מנעולים, פריצת דלתות של בית ומכוניות וכן החלפת מפתחות.

אם נתקלת בצורך להזמין מנעולן רכב, ואתה מעוניין באיש מקצוע שידע העבודה, ומכיר כל סוגי מנעולי הרכבים, אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ואנו נשלח אליך מנעולן באופן המהיר ביותר.

המנעולן שלנו ידאג לפתוח לך את דלת הרכב באופן הזהיר ביותר, על מנת שלא לפגוע בדלת או במנעול עצמו. עם זאת, במידה ומחוסר ברירה היה על המנעולן לשבור את המנעול, יש באפשרותו להחליף לך מנעול לרכב באופן מיידי, כך שלא תאלץ לנסוע עם רכב ללא מנעול, ולחשוש שמה יפרצו או יגנבו לך אותו.

עלויות מנעולן רכב אצל המנעולנים המובילים הינם מהמקובלים בשוק, כאשר מדובר במחיר נוח לכל כיס. העלויות מורכבות מסוג העבודה שמבצע המנעולן, זמן העבודה וכן האם יש צורך בהחלפת המנעול.

אילו סוגי שירותים אנו מעניקים במסגרת עולם הרכב?

פריצת רכב, קידוד מפתח, שחזור מפתחות במקרה של אובדן או חשש מאובדן המפתח הנוסף.

אנחנו מספקים שירותים לכל סוגי הרכבים מכל השנים, וכן לכל סוגי המנעולים. אז אם מצאתם את עצמכם בבעיה הנוגעת למנעול של הרכב, בין אם נתקע, ננעל מעצמו או שחוויתם אובדן של מפתח, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ואנו נעניק לכם השירות היעיל, הנעים והאדיב ביותר. המנעולן שלנו יגיע אליכם באופן המהיר ביותר, ויעניק לכם את השירות המקצועי ביותר שיש.

אנחנו לא מתפשרים על איכות, כך שהמנעולנים שלנו מהטובים ביותר בתחום. כמו כן, במסגרת זו, המנעולים שאנו מספקים הינם מהאיכותיים ביותר שקיימים, בין אם מדובר במנעול פשוט או בין אם מדובר במנעול חדיש ומתוחכם, עם קידוד מיוחד.

אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עת!

חייג עכשיו 0544-755-244

Call Now Button