פורץ דלתות מזמינים אצל המנעולנים המובחרים!

 

חייג עכשיו 0544-755-244

 

שבת לביתך בשעת לילה מאוחרת, לאחר ערב של בילוי וצחוק עם חבריך הטובים. אתה מפשפש בכיס ומבין שאין ברשותך את המפתחות לבית. אתה מתקשר לחברים שלך לבדוק האם ראו את המפתחות או שמה הותרת אותם אצל אחד מהם ברכב, וכל אחד מהם עונה לך תשובה שלילית. אין מנוס אלא לקרוא לפורץ דלתות.

המנעולנים המובחרים- אנו בדיוק הכתובת הנכונה עבורך

חברת המנעולנים המובחרים מעסיקה את מיטב המנעולנים בכל רחבי הארץ, ואנו נענים לכל קריאה או בעיה, בכל זמן ובכל אחת משעות היום.

על כן, אם נתקלת בצורך להזמין פורץ דלתות לביתך, אתה מוזמן לפנות אלינו, ואנו נעניק לך השירות הטוב ביותר על ידי כך שנלווה אותך באופן טלפוני וכן נשלח אליך באופן המיידי ביותר את אחד מהמנעולנים שלנו, על מנת שיפרוץ את דלת ביתך כך שתוכל להכנס לדירתך.

אנו מבינים כי ההרגשה שאתה חווה בסיטואציה מסוג זה איננה נעימה- להנעל מחוץ לדלת ביתך, בעיקר בשעת לילה מאוחרת, על כן נוודא כי המנעולן שלנו יגיע אליך במהרה.

המנעולנים שלנו יודעים לבצע עבודה נקייה, כאשר המטרה היא לנסות להותיר המנעול בשלמותו. עם זאת, במידה ובמסגרת העבודה יהרס המנעול ואין ברשותך מנעול נוסף לצורך נעילת הדלת, יוכל המנעולן להתקין לך מנעול חדש בו במקום, על מנת שלא תאלץ לישון עם דלת לא נעולה.

ומה לגבי העלויות?

המחירים שלנו הינם נוחים ביותר, לכל כיס. התמחור במרבית המקרים נקבע על פי הצורך בזמינות המנעולן, העבודה וכן השעה בה מוזעק המנעולן.

כמו כן, כמובן, מורכבת העלות מסוג העבודה- פריצה בלבד, פריצה ותיקון מנעול או פריצה והתקנת מנעול מחודש.

היו סמוכים ובטוחים כי המנעולן שיישלח אליכם הינו מהטובים והמקצועיים ביותר, בעל וותק רב בתחום ומכיר כל סוגי הדלתות והמנעולים הקיימים בשוק, על כן נדיר ביותר, אם בכלל, שייתקל במנעול שאיננו מכיר, בין אם מדובר במנעולים הפשוטים ביותר, ובין אם במתוכמים ביותר. יש לזכור כי העבודה מותאמת לסוג המנעול, כאשר מנעול מתוחכם וחדיש לרוב דורש עבודה ארוכה יותר.

חייג עכשיו 0544-755-244

Call Now Button